Jump to content

Recommended Posts

bi kaç tan istanbuldan arkadaş gördüm eminim diğer şehirlerden de vardır. biz de birlik olalım bakiim...

her ne kdr onlar bize gelmese de... :'(

Almanyadan da selam diyelim...

dogruyu söylemek gerekirse, bende coktandir ugramiyordum... :fro:

eee?

bashka bir türkce muse-thread´i var, ama orasinin da havasi yok...

arkadaşlar çok mu azız yoksa insanlar burayı mı takmıyo bence muse hayranları olarak birleşme zamanımız geldi bişiler yapalım ben burayı yeni buldum ve çok sevindim :):rolleyes::rolleyes::rolleyes:

hey..ben almanyadan geliyorum...sanki benimki cok iyi... :confused:

sen yine de yaz...

muse türkiye diye bi website açmayı düşünüyorum bence ii olur ancak siteyi meşhur etmek pek kolay olmayabilir yinede denemekte yarar var sizin bildiğiniz veya kurduğunuz muse sitesi var mı? tabi türkçe :unsure::unsure::unsure::unsure:

..marginal...yani ghettolarda yasayan ve hic "weiterentwickeln" yapmayan türkler?

Biraz...ama yasanabilir..ama bunun Muse ile alakasi ne olabilir? :rolleyes:

ya senin orada?

Hey Musetr...lütfen agzimizi bozmayalim..yani...

ahh...simdi anladim..bazen aklim hemen tank etmiyor..evet alternative var, ama cok degil..daha cok türkler bildigin gibi R&B ve Arabeski tercih ediyorlar..

Benim arkadaslardan bir tanesi mesela electronic music den hoshlaniyor ve shimdi bir label de calishiyor adi sweet`n`low...ama halt eher alternative...

my excuses for interrupting your discussion with my english remark,

but could anyone of you translate/explain the meanings of following words from your language:

yok

than the one that would look in English like bashka , which i suspect to equal to the one with s with kinda tail = sh (excuse me for my clumsy description)

and then another one which is spelled in English

amajak

or something like that

thanx

off scoffer you are right. sorry to talk turkhish. yok means sometimes no ,sometimes we don't have ,or there isn't.

you said bashka it's a wrong word; spelling wrong in fact that's başka and it means an other or other.

and lastly amajak ı dont't know any word like this in turkhish maybe it can be a spelling wrong too. :)

thanks

chicago'dan selamlar genclik...

yeni album burada 4 gozle beklenior efenm

/// en son absolution ciktiginda, genctik / guzeldik / mutluyduk / temizdik /// artikin yeni album gurbet ellerde, amma yine nice muabbetlere $arho$luklara meze... //// hoooppaaaaa

ayh siki $acmaladm ayak ustu

:p

mrhaba arkadaşlar ben de istanbuldanım..sitede ayrıca bi turkiye başlığı olduğunu bilmiyodum...herkesle tanıştığıma memnun oldum..