Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

Hehehehehe..... Muse ve Placebo!!! tam istediğim karışık:) bu eylül rock'n coke patlama yapacak:D (ama dolaşan söyletilerden daha az tanınmış grup göreceğiz...Him örneğin rolling stones dergisine göre kesinleşmiş gruptu...)

TELL ME!!!!!!! :eek:

WHEN ARE PLACEBO AND MUSE PLAYING? ON THE SAME DAY? WHAT DATE?!!!!!!!

It's not known yet... they are not playing on the same date, it is just a list of bands... another bands will be announced soon.

rockncoke biletimi almış olsamda, dua ediyorum muse gelmesin, gelemesin diye. istemiyorm birsürü ville valo fani ufak gotik kızın muse u benle beraber seyretmesini. hani HIM gelmiycek, en azından şimdilik öyle gözüküyo, ama yinede birsürü 14-15yaşında emo/gotik kız olcak aptal. biliyorum gelmemelerini istemek bencillik, ama istemiyorum işte:D

geliceklerse, kışa doğru gelsinler, festivalsiz, kendi başlarına. 18yaş sınır olsun, biletler 200ytl+ bişey olsun. ve pazar akşamı olsun. böylece az kişiyle izleriz :D

bu arada bende, 16 yaşındayım eauhea.

http://www.museturkiye.com (video ve audio dosyaları koyduk. ve fotoğraf bölümü açıldı. üye olarak istediğiniz herşeyi download edebiliyorsunuz...)

ya arkadaşlar muse un playlistleri hakkında bilgisi olan varmı?

yani en sevdiim grup gelio ama en sevdiim şarkıyı yani unintended ı sölemezlerse kahrolurum yaf.. :(

hane son konserlerinde felan sölemişler mi sölerler mi :rolleyes:

karton felan mı hazırlasam :)

Bilemiyorum, ama zannedersem yeni albumlerini tanitmak istediklerinden dolayi Black Holes ve Reveleations den cogunluk calarlar ve zannedersem Absolution dan parcalar olabilir...

Almanyadaki festivalde eskilerden sadece OOS albümünden Citizen Erased i(benim en sevdigim parca) calmishlardi...shansin yok....

Ne oluyoruz? Biletler 200+YTl olsun? yani Muse shimdi sadece zengin aile cocuklari mi dinleyebilecek? Cok elitersin...

zengin aile çocukları demek istemedim. muse u gerçekten seven adam bulur zaten 200ytl yi. ne bilim param olmasa, satarım gitarımı, telefonumu, mp3 çalarımı, bi şekilde giderim. yani az kişi izlemek için. yoksa birsürü küçük emo kız olcak, saçma sapan insanlar.. zaten mainstream e kayıyolar yavaş yavaş (muse), türkiyede daha çok fan edinsinler istemiyorum.

ayrıca playlist değil, setlist deniyor =) ve showbizden hiçbir şarkı çalınmıycak %90ihtimal. yani muscle museum ve sunburn bile çalınmıyo kaç konserdir, unintended en son yıllar önce çalındı. hiç bekleme yani unintended diye, kusura bakma =)

ya merak ediyorum da placebo ve muse aynı gece çıkmaz herhalde dimi:rolleyes: yani birisi cumartesi biri pazar mı olur?bir de bence şarkıları yine çok güzel ben hiç ayırt edemiyorum , hepsi harika!!:) ilk başta çok farklı gelmişti onlara pek yakıştıramamıştım ama şimdi alıştım s.b. hole ada....

zengin aile çocukları demek istemedim. muse u gerçekten seven adam bulur zaten 200ytl yi. ne bilim param olmasa, satarım gitarımı, telefonumu, mp3 çalarımı, bi şekilde giderim. yani az kişi izlemek için. yoksa birsürü küçük emo kız olcak, saçma sapan insanlar.. zaten mainstream e kayıyolar yavaş yavaş (muse), türkiyede daha çok fan edinsinler istemiyorum.

Biraz seni anliyorum...zaten Absolution de biraz mainstreame kaymishlardi...insan nedense fazla fan olamasini istemiyor...? yine de mainstream denilemez, hala arkadashlarimdan cogu tanimiyor...yada begenmiyor...;)

Ama eger zaten kücük bir club da calarlarsa, fazla kishinin geleme ihtimali yok veyahut gizli bir gig...

Evet setlist...

Yeni albümden hangi sharkilari begeniyorsunuz...?

• 3 weeks later...

ayrıca playlist değil, setlist deniyor =) ve showbizden hiçbir şarkı çalınmıycak %90ihtimal. yani muscle museum ve sunburn bile çalınmıyo kaç konserdir, unintended en son yıllar önce çalındı. hiç bekleme yani unintended diye, kusura bakma =)

çok güzel konuşmuşsun kardeşim

ortalık bebe kaynayacak neyse artık napalım

onu bırakında muse la aynı sahneyi paylaşacak çapulculara burdan duyrulur duman muman destursuz çıkmayın çarpılırsınız yemin ediyorum inme iner bi tarafınıza .

ayrıca musetrcom sizin forumdada yerli rock ta duman muman öyle şeyler var o yüzden girmem muse un şanını zedelemeye gerek yok aynı forumda olması bile hata

ya arkadaşlar muse un playlistleri hakkında bilgisi olan varmı?

yani en sevdiim grup gelio ama en sevdiim şarkıyı yani unintended ı sölemezlerse kahrolurum yaf.. :(

hane son konserlerinde felan sölemişler mi sölerler mi :rolleyes:

karton felan mı hazırlasam :)

çüş uninted mış yok showbiz de bari

oh gör mtv de muse u gel buraya unintended iste

beynin gelişmemiş tabi 1999 da kalmışın ama senin de hatan yok yavrucuğum dinledin tabi şebnem ferahı kargoyu tabi geri kalırsın bak alem neler yapıyor öğren

hadi sizin işiniz yok burda gidin başka yere

biz senelerimizi verdik be Black holestan çalacaklar

BLACK HOLES AND REVELATIONS !!!!!

evet yani ne unintended ı yapmayın allahaşkına adamlar en son 2001 de paris konserlerinde çaldılar unintended ı ..biraz bilgi lütfen..showbizi de sadece fransadaki seyirciler için çalıyorlar ki onlara karşı özel bi ilgileri var...

konser olayına gelince işin açıkçası muse ı plug in baby veya hsyteridan ibaret bilen teenage kitlenin anlamsız çığlıkları arasında izlememek için ön sıra bileti aldım adamakıllı muse i dinlemek istiyorum gereksiz gürültü ve pogo yapmalar arasında olmak istemiyorum olay para meseleside değil seviyorsan gerçekten gönülden o parayı verirsin bu arada setlist te muhtemelen şu şarkılardan oluşacak bis falan da beklemeyin max 15 şarkı çalarlar

oos:newborn,bliss belki plug in keşke citizen erased:)

absolution:TİRO,hysteria

BH&R:take a bow,starlight,map of problematique;) assassin,soldier's poem,SMBH,invincible,KOC

evet yani ne unintended ı yapmayın allahaşkına adamlar en son 2001 de paris konserlerinde çaldılar unintended ı ..biraz bilgi lütfen..showbizi de sadece fransadaki seyirciler için çalıyorlar ki onlara karşı özel bi ilgileri var...

konser olayına gelince işin açıkçası muse ı plug in baby veya hsyteridan ibaret bilen teenage kitlenin anlamsız çığlıkları arasında izlememek için ön sıra bileti aldım adamakıllı muse i dinlemek istiyorum gereksiz gürültü ve pogo yapmalar arasında olmak istemiyorum olay para meseleside değil seviyorsan gerçekten gönülden o parayı verirsin bu arada setlist te muhtemelen şu şarkılardan oluşacak bis falan da beklemeyin max 15 şarkı çalarlar

oos:newborn,bliss belki plug in keşke citizen erased:)

absolution:TİRO,hysteria

BH&R:take a bow,starlight,map of problematique;) assassin,soldier's poem,SMBH,invincible,KOC

hakkaten ha işte tek konser olsaydı böyle saçmalıklar olmazdı biletler de oldumuydu 80 kağat muse çular toplanırdı

benim olası setlist tahminim :

Kesin:

plug in baby , tiro , hysteria , smbh , koc , starlight , stockholm

belki:

black holestan : city of delusion , asassin , invincible , soldiers poem , take a bow , map of prob başka kalmadı zaten :)

showbizden bir tek : sunburn diyorum

originden: new born olabilir , bliss , citizen ,

absolution dan da: butterflies and hurricanes , sing for ansolution , tsp

muse dan şaşırtıcı bir şarkı...en son amerika turnesindeki konserlerin de 6.şarkı olarak forced in i çaldılar...walla bi güzellik te bizim ülkemize yaparlarmı acaba...mesela bi recess,fury,ya da shrinking universe...işin açıkçası TSP bile çalarlarsa sağlam olur:) pek sanmıyorum ama olsun:p

epeydir girmemiştim buraya musetr nbr??? geçen sene bu aralar nası kavga etmiştik ingiliz çocuklarla forumda di mi ehi ehi neyse bak o kadar dalga geçtiler ama sonuçta bizim dediğimiz oldu muse geliyo Türkiye'ye hem de 3. kez

benim setlist'im şöyle

origin of symetry: hyper music (bunu mutlaka istiyorum), space dementia, new born, bliss,

absolution :time is running out, stockholm sendrome, hysteria, butterflies and hurricanes

hullabaloo : nature_1, recess,yes please

black holes and revelations : e bi supermassive black hole, exo politics, take a bow, knights of cydonia

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...