Jump to content

Magyar Muser Thread


*glam*

Recommended Posts

hehe...

nekem meg van az OOS, showbiz, hullabalu... és az absolution.

gondolom ezekre gondoltál :D

jó cucc, nagyon szeretem, én 5éve hallotam róluk elösször :p

nyertem :D

hehe, nem, mind1

mi lett avval az OOS poszterrel?

te merre élsz egyébként, ismersz sok Magyar Muse rajongót?

nincs DVDm, de nagyon kéne az Earls Court DVD mert jó esélye van hogy 1 ismerősöm rajta lessz :D

na most léptem,

ciao,

blip

Link to comment
Share on other sites

fless!

kecskemét, nem nagyon voltam még arra.

de gondolom nem valami életdús :p

kár pedig volt muse+placebo party meg februárban idebent Pesten.

na de még mindig érdekel az az OOS pószter, a pecsába avval a tulajjal aki felajánotta és aztán meg gondolta magát, na mind1,

most raktál MSNre... bocsi az antiszoci fogadtatásért

majd ott,

ciao,

blip

Link to comment
Share on other sites

fless!

kecskemét, nem nagyon voltam még arra.

de gondolom nem valami életdús :p

 

Bocs, de azt hiszem tévhitben élsz! Egyáltalán nem egy poros kis faluról van szó...úgyhogy nem igazán van az úgy ahogy képzeled...

Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni.

Link to comment
Share on other sites

sziasztok!

 

bocs, ritkán járok erre, ezért nem válaszoltam.

 

poszter: jó állapotban van, összetekerve műanyag tokban.

 

viszont eszembe jutott, hogy vannak más érdekességeim is: b-side-ok, maxik, valami korai ep is. sőt, koncertfelvételek videón.

 

légyszi a tubfish@yahoo.com-ra írjatok, mert a főnök nem nézi jó szemmel, ha fórumozok.

 

köszi!

 

judit

Link to comment
Share on other sites

én Budakeszin lakok, hidd el jól tudom h nem poros kis falu, eleve sokkal nagyobb Budakeszinél és itt is van BŐVEN élet.

ne nézz annyira naívnak, lécci.

blip

 

Nos, szerintem máshogy is lehetett volna fogalmaznod és azzal nem sértesz meg senkit.

 

Hagyjuk, mert nem szertnék vitázni. A Sziget pár nevet nyilvánosságra hozott, hogy kik fognak fellépni.

Link to comment
Share on other sites

Nos, szerintem máshogy is lehetett volna fogalmaznod és azzal nem sértesz meg senkit.

 

Hagyjuk, mert nem szertnék vitázni. A Sziget pár nevet nyilvánosságra hozott, hogy kik fognak fellépni.

jaja

the Hives , Franz.... azokat ki nem hagyom semmi pénzért!

:p

mész a koncertekre?

Link to comment
Share on other sites

BAZDKI A FRANZ IS JÖN.. én csak a Hivesról tudtam nem mintha akkora FF rajingo lennék többi témára válasz

 

MUSE tuti h nem jön idén de sztem többet se túl nagy sztárok én mázlista vtam 2002ben szal örülhetek ennyi

 

muse-fan téma magyar muse fanok sajn ált hülyék borzalom de igy igaz és a museplacebo party amire majdnem mentem is igen gáz lett volna bár nem ez akadályozott meg benne h elmenjek. egy hint http://www.diaksziget.com muse foruma nyilvánvalo elmebeteg gyül... bocs ha ez sert vkit..

 

 

a kecskemét porfészek-e vitárol pedig csak annyit h persze h nem de party-fever szempontjából valóban budapest a top...ami mondjuk biztos az én bunkó pestiségemből fakad, de van némi összehasonlítási alap, attol még persze kecskemét tök szép bp meg a többi europai városhoz képest 0 nightlife szempontjából

Link to comment
Share on other sites

Helló!

 

Itt van mégegy Muse-rajongó. Én pont lemaradtam a 2002-esről. Akkor még nem ismertem őket, meg szigetre se jártam ki. :'(

Sose láttam őket szinpadon... barátomék voltak és mesélte mekkora őrület volt (nekik). És én nem voltam...

Én azért még reménykedem h jönnek idén szigetre.... tudjátok, a remény hal meg utoljára ;)

Link to comment
Share on other sites

Helló!

 

Itt van mégegy Muse-rajongó. Én pont lemaradtam a 2002-esről. Akkor még nem ismertem őket, meg szigetre se jártam ki. :'(

Sose láttam őket szinpadon... barátomék voltak és mesélte mekkora őrület volt (nekik). És én nem voltam...

Én azért még reménykedem h jönnek idén szigetre.... tudjátok, a remény hal meg utoljára ;)

 

Szia!

 

Örülök, hogy egyre több itt a magyar Muse rajongók tábora! Üdvözlünk!!! :happy:

Sajna én sem jártam a Szigeten amikor itt voltak, mert akkor még nem ismertem őket... :indiff:

Van valamilyen DVD-d tőlük? Mikor ismerted meg a Muse-t?

Link to comment
Share on other sites

a Glastonbury-i koncert van meg gépen, meg 5 albumom, DVDm az nincs....

kb egy-másfél éve ismerem őket. és iiiiiiiiimádom!!! Nekem a barátom mutatta, h ezt hallgassam meg mert mennyire jó, neki az osztálytársa mutatta (aki hatalmas muse-fan) és én továbbadtam a tudást a legjobb barátnőmnek... :happy:

 

Igazán jöhetnének idén szigetre... :indiff:

Link to comment
Share on other sites

Na hello!!!!!

Meg csak most irok eloszor,baromira meglepodtem,h itt ilyen is van...Ez fasza!!!

Olvastam,h korabban arrol diskuraltatok,h jon-e iden a Muse hozzank...hat nem!:((A manager Tommal olvastam valahol egy chates dolgot,es mondta,h a zenekar iden semmilyen europai fesztivalon nem fog jatszani...De legalabb ev vege fele(v. jovo ev elejen)lesz uj lemez!!!!All. az album megjelenese elott nem adnak ki kislemezt!

Na mindegy,rolam roviden annyit,hogy 4 eve ismerem a Muse-t,a szigetes bulira nem tudtam kimenni,mert persze akkor az ismeroseim kozul senki sem ismerte oket,egyedul meg nem akartam kimenni...persze most mar kurvara banom!!!!Nem vagyok az az irdatlan fanatikus(nalam a fanatizmus a Nine Inch Nails-nel tetozik-Becs juni 14!!!!!!:DD),de hihetetlenul tehetsegeseknek,joknak tartom oket!!!!Vegre egy zenekar,akik hasznaljak is a hangszereiket!!Meg persze Matt a hangjat!!!:))

Na jo,most csak ennyit,ha valakit vmi erdekel,irjon batran!!Pussz-pussz:Kriszta

Link to comment
Share on other sites

Na mar megint en vagyok...

Csak eszembe jutott,h ha mar megemlitettem ezt a Tomos chatet,akar Ti is elolvashatnatok,erdemes!!Egesz friss,asszem marciusi es egesz sok mindent meg lehet tudni(legalabbis nekem egy csomo info uj volt!!).

Szoval:overdue.ru

ez egy orosz rajongoi oldal,termeszetesen angolul is olvashato!!Itt olvashato a chat+van egy tenyleg vicces kerdezz-felelek "interju",a sracok egymasnak tesznek fel hulyebbnel hulyebb kerdeseket(decemberi Kerrang!-os)!!!

Ami viszont tenyleg vicc:ezen a lapon tobb kep van a szigetes bulirol,mint a Sziget honlapon!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Üdv Kriszta! :happy:

 

Nagyon köszi, hogy írtál az új album megjelenéséről! Már régen tudni akartam mi is lesz vele.

És ez egyáltalán nem fair tőlük, hogy nem is jönnek Európába.... :indiff:

 

(kis kitérő...)

Szereted a Nine Inch Nails-t? Az jó, mert én éppen most ismerkedem velük, és nagyon tetszik! ;) Szerinted melyik albumot érdemes először beszereznem?

Link to comment
Share on other sites

Na haaaaj!!!

De joo,valaki olvasta,amit irtam...:))

NIN:Haaaaat,az en szemelyes kedvenceim a The Downward Spiral es a Broken.De jo a Pretty Hate Machine...meg a Fragile...szoval az OSSZES!!!De szerintem kezdd a TDS-lal!!!Az uj lemezre nagyon kivancsi vagyok,amit eddig hallottam meg nem utott igazan!Az a szar,h par nappal a legutobbi albumuk,a The Fragile megjelenese utan mutattak meg nekem a PHM-t,szoval eleg reg ota varok egy uj albumra(kozel 6 eve-ennyi ideje hallgatok NIN-t)...remelem nem fogok csalodni!!Mindenesetre a koncertet nagyon varom,nem volt egyszeru jegyet szerezni...

Ha esetleg meg kell valami info,szolj!Addig is nezd meg a hiv. honlapot:nin.com

Udv!Kr.

Hjaa!!Nem tudna nekem valaki megirni DVD-n a Hullabaloot?!NAAAA,LEGYSZIIIIIIII!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ismerem azt acsajt aki az overdues honlapot csinálja, ő volt az aki monta h a muse már tuti nem jön mo-ra 1 darabig, ok:nem jönnének el elegne a koncertjükre;aki volt a Pecsás placbeo koncerten , az tudja miről beszélek.

 

NIN kérdés mi az a fragile? azt hittem csak 3 albumuk van? legalábbis amikor az interneten néztem mindig csak A PHMt ATDSt és a Brokent találtam, mint igazi studioalbumokat :$

 

ja és nekem 3van a hullabaloo dvd de nem tom átírni, cdt is csak nehezen DVDt meg pláne :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Persze,h letezik a The Fragile!!!!!!A legutobbi,1999-es lemezuk!!Dupla album.De ezeken a lemezeken kivul meg van egy csomo NIN kiadvany,pl. a remix albumok,erdekessegek...tessek megnezni a NIN honlapot!!:)

En is voltam a Pecsas Placebon,tenyleg meglepoen kevesen voltak!De ok legalabb jottek...

Ami a Muse-t illeti maradnak a becsi bulik.Remelem jovore jarnak majd a kozelunkben!!!A tavalyi wieseni bulirol lemaradtam...:(

Hullabaloo:ha barki meg tudja nekem DVD-re irni,SZOLJON!!!!Nagyon kene!!!Meg tudnam venni,de most nem szivesen koltenek ra...

Link to comment
Share on other sites

lattam egy fotot a backstage reszbol,amin Matt hullareszegen fetreng a foldon...en azert ezt megneznem!!:)

 

 

Azokat is ltam! De azt m pl. nem tudtam, hogy az arr a DVD-ről van... :indiff:

 

Nos, nem hagyn ki sem, hogy lhassam azokat a rzleteket! :D

 

Egy backstage felvel bmikor felkelti a rajong deklőd! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...