Jump to content

Magyar Muser Thread


*glam*

Recommended Posts

köszi a linket!

 

Amióta mondtad, hogy mennyi khömm...érdekes topic is van itt, azóta figyelem mindig őket, és volt, amitől röhögőgörcsöt kaptam. És itthon meg kérdezik, min nevetek, én meg nem mondhattam, hogy tudjátok csak az van, hogy itt egy forum, aminek a címe pl: Could Matt Be An ALIEN? beleolvasok és ezen kiakadtam(bocs, ha már ismered, de ez kész)

 

-Ő a számítógép amit most használsz! És nyomogatod a gombjait!

-HAHA. (matt- ouch!)

:LOL::LOL::LOL: ez nagyon kész! nekem nem jutna ilyen eszembe az tuti...

 

De ez is nagyon ott van:

Dom Shoes! I have found them, now I will own them!

vagy: Doms bus driving brother.

és Matt's Laptop--->de nem adták fel! Matts laptop continued!! eszméletlen... :LOL:

Link to comment
Share on other sites

WOOOW!!! :eek::eek: A piszkos kis mázlista!

 

Nem tudom láttad-e, de volt egy olyan topic is, amiben azt akarta bizonyítani egy tag, hogy Dom testvére volt a buszsofőr azon a buszon amire felszállt. (Angliában, természetes... :indiff: )

Most az ilyeneknek lehet hinni? Meg kell gondolni 3x is. Dom tesója buszsofőr? Hmm, ....

 

A topicod le lett zárva? Biztosan tudnád bővíteni! ;)

Link to comment
Share on other sites

:LOL: sajnos fogalmam sincs... h mivel foglalkozik, azt tudom h a supergrass klippekben rendszeresen szerepel az enekes tesoja de ezt is tok veletelenul :LOL:

 

nektek is szunetetk van most, mer a hugomnak siszunete van, de fogalmam sincs hogy ez mas sulikban hogy van.. hah fura mar nem gimisnek lenni.. tesod hova jar egyetemre?

Link to comment
Share on other sites

Sajna nekem nincsen szetem, pedig tb suliban hallottam, hogy van, de nunk mit is lenne? igazgatk van, nagyon ba lett most a suli, ple, hogy egy csomri ( j tan elment... :indiff:

 

Tes Szegedre j,magyar műv.szerre. Te hova jsz?

Hogy sikertek a vizsgd?

 

Most olvasgattam az tyleg izag, hogy Matt fezgetett fiatalabb koran vagy csak pletyka?

Link to comment
Share on other sites

Hát valoszinuleg biztos fuvezett :D

 

de nyilatkozott vmi olyasmit asszem lehet h erre gondolsz h. egy kisvarosban ami tele volt tahokkal semmit se tudtak csinálni, csak szívtak és zenét hallgattak...

 

egyébként az ELTE-re járok..nem nagy szám főleg a francia szak szar... majnem beirtam szegedet is... de aztan vegul csak pestieket irtam be... :D

Link to comment
Share on other sites

Igen! Azt hiszem ezt olvastam. Nos, csak annyit tudok mondani erre, hogy ez gáz.

De én akkor voltam legjobban kiakadva, amikor megtudtam, hogy Chris nős! Csak véletlen tűnt fel egy klippben, hogy van gyűrű az ujján, és amikor utánanéztem, húha!

 

A tesóm nem szereti Szegedet, és üzeni, hogy jól tetted, hogy nem mentél oda.

Link to comment
Share on other sites

haha :LOL:

 

nekünk a Boros Péter ( a politikus) volt a szomszédunk. Egyébként szeged elég jó hely ha az egyetem nem is de a város biztosan... mondjuk budapest se rossz ;)

 

Chrisnek asszem 2 gyereke is van vwgy egy lesgalábbis biztosan

 

Borzalmas ez az 1 regisztrácios 7 es kezdodik a szorgalmi idoszak... fura ez kb 2 honap szunet(vizsgaidoszak utan)

Link to comment
Share on other sites

Nos, a tesóm sajna nem ilyen nézeteket vall Szegedről...de amikor én is lementem vele,nos...kicsit igaza is van.

 

Tegnap elfelejtettem kilépni, és ezt csak most vettem észre! Meglepődtem, amikor láttam a nevem kiírva! (nagyot nézhettek, hogy ki ez aki fenn van ilyen sokáig?!)

 

Ha lesz időm, rászánom magam, hogy készítek valamelyik Muse tagról egy portrét. A Chiliről már egész sok van, főleg a gitárosról, mert az ő arcát sikerült a legjobban kiismernem. Nagyon sok vonása van, ami egyedivé teszi. Úgyhogy most tanulmányozom a kedves Muse tagokat, ki is legyen az első. Szerinted?

A photobucket oldalon van pár képem, meg itt is forgolódom majd képek után kutatva.

 

És láttad a legújabb fárasztó topic-ot? a Muse discman oldalt? :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Hú, ezek a képek annyira, annyira tetszenek! ;)

Hogy csináltad, hogy ugyanaz a kép, de mások a szinek? Te választottad ki milyenek legyenek?

 

Kitaláltam, hogy a portrét időigényes megcsinálni, és ehhez most nem lenne időm. Úgyhogy máképpen fogom őket megrajzolni. :rolleyes:

Lehet, hogy ez hülyén hangzik így, de madarakként ábrázolom majd őket. Már azt is tudom, miről lehet felismerni őket, csak Domnak nem tudok mit kitalálni... :confused:

 

És azon vagyok még kicsit meglepődve, hogy itt vannak olyan "rajongók" akik fogják magukat és összefirkálják a képeket pl. Mattről. Szóval nekem soha nem jutna az eszembe, hogy összefirkáljak ey Chili vagy Muse képet, nemhogy felrakjam a netre. Pláne a hivatalos fórum egyik legnézettebb topijába. :eek:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

fless.

kurva jó h találtam Magyart... nem is az h Magyart találtam hanem az h olyat aki igazándiból engem találtmeg! :D

na, ok merröl vagy és mi a neved?

nem néztem meg a profilod és inkább el cseverészek veled.

na te Pesti vagy?

ja, és fontos kérdés, szerinted reális az h el jön a Muse szigetre?

különben nagyon örvendek a szerencsének, jó h van 1pár magyar Muse rajongó is.

na ok majd dumálunk de addig szeva.

blip.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

érdekel valakit egy Muse - Origin of Symmetry poszter? az album borítója van rajta, elég nagy, le tudom mérni a méretét :) judit

szeva Judit, bocsi de milyen állapotban van a pószter?

engem 1ébként nagyon is érdekel:)

na ok, írj vissza minél hamarabb,

ciao ciao

Link to comment
Share on other sites

:p jaja, nem probléma, te mióta ismered a Muset?

nem foglak sokat faggatni, keressünk SOK SOK musefan-t és valamikor le kéne nyomni valami muse partyt :D

sajna nem hiszem h ott lessz az 1üttes :p

ok, na majd máskor csevegünk, szoktál a musechatre menni?

cupp,

blip

Link to comment
Share on other sites

:p jaja, nem probléma, te mióta ismered a Muset?

nem foglak sokat faggatni, keressünk SOK SOK musefan-t és valamikor le kéne nyomni valami muse partyt :D

sajna nem hiszem h ott lessz az 1üttes :p

ok, na majd máskor csevegünk, szoktál a musechatre menni?

cupp,

blip

 

Szerintem nem kell még feladni a reményt, hogy nem jönnek. Igaz kicsit a lehetősége, de nem lehetetlen...és az a gáz, hogy ezt én is úgy mondom, hogy nem nagyon hiszek benne... :indiff:

 

Én 2 éve ismrerem őket, és csak nemrég szereztem be az összes albumot (azt a 4-et...) van Muse DVD-d esetleg?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...