Jump to content

What do you want for CHRISmas this year?  

24 members have voted

  1. 1. What do you want for CHRISmas this year?

    • Chcę, by Chrisanta zagrał u mnie w domu koncert!
      11
    • Chcę by Pan Bellamy chodziłze mną po domach i denerwował innych jako kolędnik
      13
    • Chcę prezent - duuużooo prezentów!
      8
    • I want ze twuff! (an option for Mr Bellamy)
      13
    • ...wtf? Przecież wiadomo, że Jass loves Chris, anyway!
      6


Recommended Posts

*hi5s*.

 

No wiesz. - pozwolę sobie napisać po angielsku. Chyba, że ma być po polsku?

Szkoda, że nie ma takiego tematu maturalnego.

 

*hi5s back*.

 

Nie mam sprecyzowanych preferencji - dla mnie jak najbardziej może być po angielsku :yesey:. Trzeba inne osoby spytać, jeśli też czytać by chciały.

To samo pomyślałam, kiedy odpisywałam na posta ;).

Link to comment
Share on other sites

*hi5s back*.

 

Nie mam sprecyzowanych preferencji - dla mnie jak najbardziej może być po angielsku :yesey:. Trzeba inne osoby spytać, jeśli też czytać by chciały.

To samo pomyślałam, kiedy odpisywałam na posta ;).

 

:pimp:. Witaj, co u Cie? :happy:.

 

:pimp:! no to nie ma problemu :D. Będzie po angielsku :cool:. Jeśli inni się też na to zgodzą :shifty:.

:LOL:! Bym mogła wszystkie "beauty-spots", "freckles" na jego twarzy opisać :awesome:.

Link to comment
Share on other sites

Witaj, co u Cie?

 

no to nie ma problemu. Będzie po angielsku :cool:. Jeśli inni się też na to zgodzą.

Bym mogła wszystkie "beauty-spots", "freckles" na jego twarzy opisać.

 

Chora jestem, mam wszystkiego dość... szkoda gadać ;).

Co u Ciebie? :).

 

:cool:. No to trzeba będzie zapytać :shifty:.

A na maturze jest ten limit 200-250 słów? :shifty:. Bo byś się mogła za bardzo rozpisać... :p.

Link to comment
Share on other sites

Słucham wywiadu z Domem i mówi, że jak Matta poznał 18 lat temu to nawet nie myślał, że tyle osiągną *obok ojciec ma na cały regulator prawie telewizor, a ta ma cicho głośnik* :shifty:. Przynajmniej tak teraz słyszę :LOL:. Jak będzie cisza to posłucham jeszcze raz :nerd:.

 

18 lat temu :awesome:. No to jak się urodziłam :LOL:. Miło :p.

Link to comment
Share on other sites

łoooo jutro na wycieczkę do Torunia jadę a pojutrze te występy więc nie mam lekcji :awesome:

chociaż ten utwór beznadziejnie mi wychodzi, muszę teraz go ćwiczyć do nocy. :stunned:

btw miałam sprawdzian z angielskiego. i w zadaniu dodatkowym było zdanie 'Iniesta podaje do Messiego, a ten zdobywa gola' :LOL::facepalm:. i jeszcze napisałam is asisting (nie ma nawet takiego słowa:pimp:) zamiast servicing :rolleyes: nvm, no już pomijam przykłady w stylu 'I can't remember sleeping with your sister, did it really happen ?:awesome: albo 'Susan refused to go on a date with me, stupid bitch' :facepalm:

anyway.. coś nowego u Was? :)

Link to comment
Share on other sites

Chora jestem, mam wszystkiego dość... szkoda gadać.

Co u Ciebie? :).

 

:cool:. No to trzeba będzie zapytać :shifty:.

A na maturze jest ten limit 200-250 słów? :shifty:. Bo byś się mogła za bardzo rozpisać... :p.

 

:supersad:. Awww, biednaś *huggles*. Przynajmniej od szkoły odpoczniesz :kiss:.

 

U mnie niewiele...dzisiaj był horrorystyczny dzień w szkole :awesome:. A jutro mam pisać sprawdzian z religii :LOL:. - po moim trupie :rolleyes:. Tylko kumpla zapytam czy musi ksiądz kartkę podpisać, czy od razu do sekretariatu zanoszę i mnie nie ma :cool:.

A tak to wywiad z Domem słucham :ninja:!

 

:ninja:! Odpowiedzą jak przyjdą ;).

Na ustnej? Kobieto! Mam 20 minut...będę mówiła 100słów na 3 minuty to duuużoooo dodam od siebie :LOL:.

Link to comment
Share on other sites

łoooo jutro na wycieczkę do Torunia jadę a pojutrze te występy więc nie mam lekcji.

chociaż ten utwór beznadziejnie mi wychodzi, muszę teraz go ćwiczyć do nocy.

btw miałam sprawdzian z angielskiego. i w zadaniu dodatkowym było zdanie 'Iniesta podaje do Messiego, a ten zdobywa gola'. i jeszcze napisałam is asisting (nie ma nawet takiego słowa:pimp:) zamiast servicing :rolleyes: nvm, no już pomijam przykłady w stylu 'I can't remember sleeping with your sister, did it really happen ?:awesome: albo 'Susan refused to go on a date with me, stupid bitch' :facepalm:

anyway.. coś nowego u Was? :)

 

:party:.

W czwartek występ - powiedz komuś, by nagrał :phu:. I wanna hear :happy:. <3.

:LOL:. Awww - ale bardzo, uhm, oryginalne przykłady zdań :wtf:. To ten dodatkowy, oczywiście?

 

No u mnie nic nowego - tylko szkoła :indiff:. W czwartek nie idę do szkoły - dzień wolny :awesome:, i Ania zadała mi wypracowanie :yesey:.

A tak to mnie głowa boli i wymieniłam soczewki kontaktowe. Tylko tyle :).

Link to comment
Share on other sites

: party:.

W czwartek występ - powiedz komuś, by nagrał :phu:. I wanna hear :happy:. <3.

: LOL:. Awww - ale bardzo, uhm, oryginalne przykłady zdań :wtf:. To ten dodatkowy, oczywiście?

 

No u mnie nic nowego - tylko szkoła :indiff:. W czwartek nie idę do szkoły - dzień wolny :awesome:, i Ania zadała mi wypracowanie :yesey:.

A tak to mnie głowa boli i wymieniłam soczewki kontaktowe. Tylko tyle :).

 

:stunned: mam nadzieje że nikt tego nie nagra bo akurat ja wszystko tam psuje :awesome:

nie, to ten w szkole :LOL: no i trza było pocztówke do narzeczonego 'dear Matthew..' :p.

no i z franca miała mnie pytać ale zgłosiłam np :> :pimp:

 

:dance: jest dzień wolny ?:shifty:

no widzę widzę :p

aww *hugs*

Link to comment
Share on other sites

łoooo jutro na wycieczkę do Torunia jadę a pojutrze te występy więc nie mam lekcji

chociaż ten utwór beznadziejnie mi wychodzi, muszę teraz go ćwiczyć do nocy.

btw miałam sprawdzian z angielskiego. i w zadaniu dodatkowym było zdanie 'Iniesta podaje do Messiego, a ten zdobywa gola'. i jeszcze napisałam is asisting (nie ma nawet takiego słowa) zamiast servicing nvm, no już pomijam przykłady w stylu 'I can't remember sleeping with your sister, did it really happen ? albo 'Susan refused to go on a date with me, stupid bitch'

anyway.. coś nowego u Was?

 

Nagraj występ, pls? :happy:.

 

Fajne zdania były :chuckle:. U mnie nigdy takich nie ma :p.

U mnie tylko tyle, że chora jestem, a tak to beznadziejnie i wszystko po staremu ;).

 

Awww, biednaś *huggles*. Przynajmniej od szkoły odpoczniesz.

 

U mnie niewiele...dzisiaj był horrorystyczny dzień w szkole. A jutro mam pisać sprawdzian z religii. - po moim trupie. Tylko kumpla zapytam czy musi ksiądz kartkę podpisać, czy od razu do sekretariatu zanoszę i mnie nie ma.

A tak to wywiad z Domem słucham!

 

Odpowiedzą jak przyjdą.

Na ustnej? Kobieto! Mam 20 minut...będę mówiła 100słów na 3 minuty to duuużoooo dodam od siebie.

 

*huggles back*. Tak, tyle że mnie jutro w szkole nie ma, czwartek wolny, a w piątek już iść MUSZĘ. Jeszcze przepisywanie lekcji...

Ja dziękuję za taki odpoczynek :noey:.

 

U mnie to chyba od razu zanosisz do sekretariatu, ale pewna nie jestem :shifty:.

Fajnie :happy:.

 

:yesey:.

Nie, o pisemnej mówię. Tylko właśnie nie wiem jak jest z tym wypracowaniem, bo na lekcjach niby piszemy te 200-250 :shifty:.

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje że nikt tego nie nagra bo akurat ja wszystko tam psuje.

nie, to ten w szkole. no i trza było pocztówke do narzeczonego 'dear Matthew..'.

no i z franca miała mnie pytać ale zgłosiłam np :>.

 

jest dzień wolny ?

no widzę widzę.

aww *hugs*

 

:supersad:. Właśnie, że nie - obiecałaś, że się nagrasz jak to grasz :supersad:.

:LOL:. A nie: "dear David..."? :p.

:pimp:. No to upiekło Ci się :awesome:.

 

Uhu - Dzień nauczyciela :party:.

:ninja:.

*huggles back*.

Link to comment
Share on other sites

Nagraj występ, pls? :happy:.

 

Fajne zdania były :chuckle:. U mnie nigdy takich nie ma :p.

U mnie tylko tyle, że chora jestem, a tak to beznadziejnie i wszystko po staremu ;).

 

to raczej nie jest dobry pomysł :p ale pewnie i tak ktoś nagra :indiff:

 

nie wiem czy być chciała słuchać jak mój facet zobaczył w dzieciństwie swoją babcie nago kiedy tańczyła na stole :wtf:

:erm: cudownie.......

Link to comment
Share on other sites

Nagraj występ, pls?.

 

*huggles back*. Tak, tyle że mnie jutro w szkole nie ma, czwartek wolny, a w piątek już iść MUSZĘ. Jeszcze przepisywanie lekcji...

Ja dziękuję za taki odpoczynek.

 

U mnie to chyba od razu zanosisz do sekretariatu, ale pewna nie jestem.

Fajnie.

 

Nie, o pisemnej mówię. Tylko właśnie nie wiem jak jest z tym wypracowaniem, bo na lekcjach niby piszemy te 200-250.

 

+billion :pimp:.

 

:supersad:. Awww, damn :erm:. no ale to tylko jeden dzień, rite? Czy nie byłaś poniedziałek i wtorek too? :unsure:. *huggles*. Szkoda :(. ale tak to przynajmniej masz TROSZECZKĘ wolnego :kiss:.

 

Mwajajaja :ninja:. Żaden ksiądz nie będzie obrażał mnie, ani moich znajomych :indiff:.

 

:chuckle:. Tak - wtedy jest do 250 słów, na podstawowym poziomie :).

Link to comment
Share on other sites

: supersad:. Właśnie, że nie - obiecałaś, że się nagrasz jak to grasz :supersad:.

:LOL:. A nie: "dear David..."? :p.

:pimp:. No to upiekło Ci się :awesome:.

 

Uhu - Dzień nauczyciela :party:.

:ninja:.

*huggles back*.

 

obiecałam? :p ale to jak gram sama :yesey:.

:stunned: nie :rolleyes:

tak tyle że musiałam oddać zeszyt od matematyki z pracą domową, wiesz czemu ? bo nauczycielka jest zazdrosna o chłopaka z którym siedze :LOL: tak więc miałam 20 stron pokreślonej pracy domowej, okazało się że jeszcze 2 zadań zapomniałam zrobić i jakoś łaskawie 4- całe szczęście. :stunned:

 

no i nie idziecie do szkoły w ogóle ?:eek:

Link to comment
Share on other sites

to raczej nie jest dobry pomysł ale pewnie i tak ktoś nagra

 

nie wiem czy być chciała słuchać jak mój facet zobaczył w dzieciństwie swoją babcie nago kiedy tańczyła na stole

cudownie.......

 

Na pewno dobry :happy:.

 

:stunned:. Nie mam więcej pytań...

;).

 

+billion.

 

Awww, damn. no ale to tylko jeden dzień, rite? Czy nie byłaś poniedziałek i wtorek too? *huggles*. Szkoda. ale tak to przynajmniej masz TROSZECZKĘ wolnego.

 

Mwajajaja. Żaden ksiądz nie będzie obrażał mnie, ani moich znajomych.

 

Tak - wtedy jest do 250 słów, na podstawowym poziomie.

 

:awesome:.

 

W poniedziałek byłam, a dzisiaj się z połowy lekcji zwolniłam, bo bym nie wytrzymała tych 8 godzin. *huggles back*.

 

Zgadzam się całkowicie.

 

A wiesz ile na rozszerzonym? :shifty:.

Link to comment
Share on other sites

obiecałam? ale to jak gram sama.

.nie.

tak tyle że musiałam oddać zeszyt od matematyki z pracą domową, wiesz czemu ? bo nauczycielka jest zazdrosna o chłopaka z którym siedze. tak więc miałam 20 stron pokreślonej pracy domowej, okazało się że jeszcze 2 zadań zapomniałam zrobić i jakoś łaskawie 4- całe szczęście.

 

no i nie idziecie do szkoły w ogóle ?

 

:shifty:. No ale nagrasz? To okay then :happy:.

Jaassnneee :rolleyes:.

:LOL:. Nieźle - się porfesorka zakochała :p.

:pimp: 4- też ładna ocena ;).

 

:noey:. Nie idziemy :awesome:.

 

BTW: Na TVP1 jest jakaś parodia Spidermana :LOL:. i najgorsze jest to, że wiem jakie sceny z filmu oryginalnego powybierali :LOL:. Oh gawd...:noey:.

 

Ja chce komiks o Spidermanie :supersad:!

Link to comment
Share on other sites

nie MUSISZ Hass :noey: odpuść sobie :)

 

No właśnie chodzi o to, że MUSZĘ. Bo mamy: sprawdzian z francuskiego i z tego samego przedmiotu musimy jeszcze oddać pracę domową, bo inaczej dostaniemy ocenę niedostateczną nawet jeśli nas nie będzie oraz będziemy pisać poprawę testu czytania ze zrozumieniem z polskiego, który chcę napisać ;).

 

dobra na mnie już czas niestety :noey: idę ćwiczyć, jutro niestety późno wracam z tej głupiej wycieczki, pewnie się tylko wynudze :rolleyes:

no to powodzenia, i zdrowiej Hass :kiss:

 

Aww, tylko się nie przemęczaj :kiss:.

Miłej zabawy na wycieczce :happy:.

Dzieki :kiss:.

 

Cheers.

:kiss:.

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek byłam, a dzisiaj się z połowy lekcji zwolniłam, bo bym nie wytrzymała tych 8 godzin. *huggles back*.

 

Zgadzam się całkowicie.

 

A wiesz ile na rozszerzonym? :shifty:.

 

Awww :supersad:. Biedaku *huggles*. Wygrzej się jutro w łóżku, napij się ciepłej herbatki - to powinno Ci się polepszyć na piątek :kiss:.

 

:yesey:. Sarkastycznemu księdzu mówimy stanowcze: "nie" :indiff:.

 

Uhm...nie wiem...coś koło 320, chyba :shifty:.

Link to comment
Share on other sites

:shifty:. No ale nagrasz? To okay then :happy:.

Jaassnneee : rolleyes:.

:LOL:. Nieźle - się porfesorka zakochała : p.

:pimp: 4- też ładna ocena ; ).

 

: noey:. Nie idziemy : awesome:.

 

BTW: Na TVP1 jest jakaś parodia Spidermana :LOL:. i najgorsze jest to, że wiem jakie sceny z filmu oryginalnego powybierali :LOL:. Oh gawd...:noey:.

 

Ja chce komiks o Spidermanie :supersad:!

 

no mogę nagrać jak w domu gram ale ten występ? :erm: ogólnie to samej mi to dobrze wychodzi ale jak już ktoś nade mną stoi to nie trafiam w dźwięki :supersad:

no nie jest źle :pimp:

 

no to ossum :happy:!!

 

fajnie właśnie :LOL: parodie najbardziej śmieszą jak wiadomo o co chodzi w oryginale:D

 

okeeej, cheews :kiss:

Link to comment
Share on other sites

no mogę nagrać jak w domu gram ale ten występ? ogólnie to samej mi to dobrze wychodzi ale jak już ktoś nade mną stoi to nie trafiam w dźwięki.

no nie jest źle.

 

no to ossum.

 

fajnie właśnie. parodie najbardziej śmieszą jak wiadomo o co chodzi w oryginale.

 

okeeej, cheews.

 

Awww :(. Jeszcze trochę poćwiczysz to będzie Ci wychodzić perfekcyjnie :happy:.

 

:pimp:!

 

:LOL:. Prawda :yesey:. Parodia idiotyczna, ale :awesome:. Aż mnie natchnęło do obejrzenia Spidermana :shifty:.

 

Cheers :kiss:.

xxx

Link to comment
Share on other sites

Awww. Biedaku *huggles*. Wygrzej się jutro w łóżku, napij się ciepłej herbatki - to powinno Ci się polepszyć na piątek.

 

Sarkastycznemu księdzu mówimy stanowcze: "nie".

 

Uhm...nie wiem...coś koło 320, chyba.

 

*huggles back*. Zobaczymy jak to będzie :kiss:.

 

:yesey:. U nas jest taki, który za wszelką cenę chce być śmieszny, ale mu nie wychodzi. No i jeszcze chce nami rządzić... ale to też mu nie wyjdzie.

 

Jeśli tyle to jest dobrze :yesey:.

 

Heloł

 

Jak tam, co tam?

 

Edit: Pa, pa, Mawtin *waves*

 

Hej Aniu :happy:.

 

U mnie jest nie najlepiej, szkoda gadać. A poza tym to chora jestem, głowa mnie boli :rolleyes:.

Mów lepiej co u Ciebie :happy:.

 

I jeszcze jest takie pytanie co do tego wypracowania, które będzie AM pisać :ninja:. Ma być po polsku, czy może być po angielsku?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...