Jump to content

What do you want for CHRISmas this year?  

24 members have voted

  1. 1. What do you want for CHRISmas this year?

    • Chcę, by Chrisanta zagrał u mnie w domu koncert!
      11
    • Chcę by Pan Bellamy chodziłze mną po domach i denerwował innych jako kolędnik
      13
    • Chcę prezent - duuużooo prezentów!
      8
    • I want ze twuff! (an option for Mr Bellamy)
      13
    • ...wtf? Przecież wiadomo, że Jass loves Chris, anyway!
      6


Recommended Posts

WB ;). Fajnie Ci :awesome

 

Co u Cie? Jakieś prezenty? :awesome.

 

:LOL. Znnooowwuuuu? :. Jk *huggles*. Najlepszego! :happy.

 

No nie zabardzo, bo nie nadążam z pisaniem :chuckle:.

 

No u mnie tyle, że KFC z sis dzisiaj byłam, szukałyśmy perfumy Brity ale nie było w rosmanie :erm:. No i teraz siedze i pije wódke z colą, bo na wino nie mam kasy --'. Chociaż tyle, że wódka dobra, to jak dodam coli, to aż tak barzo jej nie czuć ;].

 

UHU *crazy* :awesome:! Albo jak do Cie przyjade w styczniu, to zrobimy taką bibe, że Twój brat z ojcem z domuuciekną :LOL: (albo nas wywalą :shifty:)

Happy Birthday Ewka D

 

Matt'a z czerwoną kokardką na ................. :LOrolleyeseek: i to tyle LOL:

 

:awesome:!!!!!! Dziękiiiiiii *crazy*! *rozpakowuje prezent* AUUUUU :eyebrows::stongue:!!!!! Jak miło :happy:! Zaraz, ja powiedziałam, miło :wtf:? ZZAJEKURWABIŚCIE JEST :party:! :chuckle:

Link to comment
Share on other sites

ło matko, szybka jestes.

 

No ba !!! Jak :ninja: z :ninja: pogada, to nie ma bata, ze plan jakis powstanie.

 

Już jest narysowane :nerd:. Tylko muszę to zeskanować jak poprawię :shifty:.

 

:chuckle:. Plan :ninja: jest simply the best :pimp:.

 

No nie zabardzo, bo nie nadążam z pisaniem.

 

No u mnie tyle, że KFC z sis dzisiaj byłam, szukałyśmy perfumy Brity ale nie było w rosmanie. No i teraz siedze i pije wódke z colą, bo na wino nie mam kasy --'. Chociaż tyle, że wódka dobra, to jak dodam coli, to aż tak barzo jej nie czuć ;].

 

UHU *crazy*. Albo jak do Cie przyjade w styczniu, to zrobimy taką bibe, że Twój brat z ojcem z domuuciekną. (albo nas wywalą)

 

Oh dear :p.

 

Awww, szkoda :(. Curious piękne pachnie :happy:. i Midnight Fantasy <3. - my fav ones :happy:.

Wódkę z mlekiem weźźź :p.

 

:cool:. Biba :awesome:. Szkoda, że to nie będzie w marcu :p.

Link to comment
Share on other sites

Hellow :D.

 

U mnie tyle, że dzisiaj rysowałam, miałam problemy z netem :rolleyes:. no i szukam gdzie w Gnieźnie można wyrobić naszywki :shifty:.

 

Co u Cie? :).

 

:happy:

 

No to chyba pracowicie:)

 

U mnie jak zwykle nieciekawie:p Byłam na angielskim i nic tylko czytaliśmy jakiś długi tekst psychologiczny o opowiadaniu historii, bajek itp.

Ledwie żeśmy doszli do połowy i kobieta chce, żebyśmy zrobili streszczenie tego wg. jakichś jej dziwnych kryteriów:rolleyes:

 

Potem poniewierałam się trochę po domu, tata pojechał znów do Holandii, a wieczorem byłam na spacerze i zrobiłam makaron w domowym sosie pomidorowym:happy:

I tyle;)

Link to comment
Share on other sites

No to chyba pracowicie.

 

U mnie jak zwykle nieciekawie. Byłam na angielskim i nic tylko czytaliśmy jakiś długi tekst psychologiczny o opowiadaniu historii, bajek itp.

Ledwie żeśmy doszli do połowy i kobieta chce, żebyśmy zrobili streszczenie tego wg. jakichś jej dziwnych kryteriów.

 

Potem poniewierałam się trochę po domu, tata pojechał znów do Holandii, a wieczorem byłam na spacerze i zrobiłam makaron w domowym sosie pomidorowym:happy:

I tyle.

 

Tak jakby :shifty:.

 

:rolleyes:. Woah! No to widzę, że masz tak samo bezsensowny angielski co ja w liceum :p.

:facepalm:. Streszczenie tekstu czytanego - what for? :noey:.

 

:cool:. Mogłam do Ciebie przyjść - ja na obiad miałam rybę :shifty:. A pasta to, nomnomnom - wants! :ninja:.

Link to comment
Share on other sites

Tak jakby :shifty:.

 

:rolleyes:. Woah! No to widzę, że masz tak samo bezsensowny angielski co ja w liceum :p.

:facepalm:. Streszczenie tekstu czytanego - what for? :noey:.

 

:cool:. Mogłam do Ciebie przyjść - ja na obiad miałam rybę :shifty:. A pasta to, nomnomnom - wants! :ninja:.

 

Na to wygląda:p

Nie wiem, chyba chce się upewnić, że wiemy o czym to jest:confused:

 

Ryba też dobra:happy:

A ile ja się nadenerwowałam przyszukaniu takiego makaronu, jakiego chciałam:chuckle:

Musiałam kupić podobny (wstążki Malmy), bo takie porządne tagliatelle włoskie były 2 razy droższe:indiff:

Chyba przywiązuję za dużą uwagę do szczegółów:p

 

Następnym razem wpadnij na pastę;)

Link to comment
Share on other sites

:happy:

 

No to chyba pracowicie:)

 

U mnie jak zwykle nieciekawie:p Byłam na angielskim i nic tylko czytaliśmy jakiś długi tekst psychologiczny o opowiadaniu historii, bajek itp.

Ledwie żeśmy doszli do połowy i kobieta chce, żebyśmy zrobili streszczenie tego wg. jakichś jej dziwnych kryteriów:rolleyes:

 

Potem poniewierałam się trochę po domu, tata pojechał znów do Holandii, a wieczorem byłam na spacerze i zrobiłam makaron w domowym sosie pomidorowym:happy:

I tyle;)

 

Cześć Aniu :dance:!

 

:stunned:? Ale głupi temat :facepalm:. No i streścić to? :confused:

 

PASTAAA :awesome:! :stongue:

Link to comment
Share on other sites

heloł :)

 

U mnie OK :) odbyłam dzis kolejną wycieczke do dziekanatu i misja tym razem zakonczyła sie sukcesem :happy:

poza tym OK :)

 

a co u Cię ? jak na uczelni ? i jak pisanie ?

 

:)

 

A, to gratuluję pomyślnie zakończonej wyprawy do siedziby wroga:chuckle:

 

A u mnie bez rewelacji. Miałam tylko angielski, gdzie czytaliśmy jakiś dłuuugi tekst i próbowaliśmy zrozumieć "co autor ma na myśli":rolleyes:

I musimy zrobić z niego streszczenie *sighs*

 

Jeśli chodzi o pisanie, to może jutro mi się uda coś napisać, bo mam wykłady. Oczywiście bardzo ciekawe;)

 

No i jutro idziemy z lubym zarezerwować wreszcie sobie termin na wesele:happy:

Więc będę musiała wcześnie wstać. Oby tej nocy obyło się bez koszmarów:erm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...